Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
Logitech Extreme 3D Game ProJoystick
Electronics
₦100,000.00
  • Eight-way hat switch
  • Rapid-fire trigger
  • Comfortable hand grip
  • Programmable buttons: 12
  • Precision engineered twist rudder control
Sony Home Theatre HT-S500RF 5.1ch Dolby Digital Soundbar
Electronics, Home Theatres & DVD Players, Sound Bar
₦745,000.00
  • Premium Design Diamond shape Punching metal Grill
  • Dolby Digital Audio for Real 5.1 Ch experience with
  • Realize high sound pressure with 1000W Power output
  • Additional Front Tweeter for high sound clarity
  • Powerful Bass with 18 cm big Subwoofer
  • Easy & Clean Set-up straight out of the box1
LG Home Theatre AUD 675LHD Channel Sound Tower
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
  • power: 1000W
  • Channel: 4.2ch
  • Type:  sound tower
  • powerful bass blast: Yes
  • Bluetooth: Yes
  • USB: Yes
  • 2speaker: Yes (2)
LG Hi-Fi Audio System AUD 550K (PIKIN)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
₦0.00
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 500W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Sony HIFI MHC-V90DW All-in-One Music System with Lighting Effects
  • Massive sound pressure with 170cm tall system
  • Big party solution with 10 speakers and club-style party lights
  • Enjoy sound from a wider angle with spread sound generator
  • Special microphone and guitar inputs so you can sing and play T your parties
  • Enjoy DJ Effects with gesture control
  • Music center app support, enjoy music from anywhere easily
  • Wireless party chain to enhance your party experience
Logitech Driving Force Racing Wheel G29
Electronics
  • 10.24" Racing Wheel
  • 3-Pedal Set
  • 900° Steering Rotation
  • Dual-Motor Force Feedback
  • Directional Pad | PS4 Buttons
  • 24-Point Selection Dial | /- Buttons
  • LED Indicator Lights
  • Sony PS4/PS3 & Windows PC Compatible
Sony Home Theatre HT-RT40/MEA3 Cinema Soundbar
  • Real 5.1 channel surround sound provides immersive sound
  • One-touch wireless listening with NFC and Bluetooth
  • Music center app compatibility, Power Consumption: 85 W; Power Requirement: AC 220 - 240V, 50/60 Hz
  • Enjoy your favorite playlist by just plugging in your USB
  • Tallboy speakers
Sony Home Theatre HT-S700RF 5.1ch Dolby Digital Tall boy Soundbar