Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
Sony Home Theatre HT-RT40/MEA3 Cinema Soundbar
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦0.00
  • Real 5.1 channel surround sound provides immersive sound
  • One-touch wireless listening with NFC and Bluetooth
  • Music center app compatibility, Power Consumption: 85 W; Power Requirement: AC 220 - 240V, 50/60 Hz
  • Enjoy your favorite playlist by just plugging in your USB
  • Tallboy speakers
Sony Dvd Home Theatre Dav-TZ140 System
  • 5.1ch surround sound
  • Micro-satellite speakers
  • a compact subwoofer
  • 300 Watt Power Output
Logitech Stereo Speaker USB Powered Z120
Electronics
₦40,000.00
  • Dual Satellite Stereo Speakers
  • 3.5mm Audio Input Jack
  • USB-Powered
  • Volume and Power Controls
  • Compact and Tidy
Logitech Stereo Headset H151
Electronics, Portable Audio & Headphones
Sony HIFI MHC-V90DW All-in-One Music System with Lighting Effects
  • Massive sound pressure with 170cm tall system
  • Big party solution with 10 speakers and club-style party lights
  • Enjoy sound from a wider angle with spread sound generator
  • Special microphone and guitar inputs so you can sing and play T your parties
  • Enjoy DJ Effects with gesture control
  • Music center app support, enjoy music from anywhere easily
  • Wireless party chain to enhance your party experience
LG LED TV 32LJ510
TV, OLED TV, Electronics
  • Display Type: LED
  • BLU Type (only for LED series): Direct
  • Panel Type (only for LCD series): RGB
  • Digital TV Reception(Terrestrial, Cable, Satellite): DVB-T2/C Analog (DVB-T2/C)
  • Audio Output / Speaker System: 10W/2ch
  • Speaker type: Down Firing
  • TV Installation Type: Yes
LG Home Theatre System AUD LHD667 4.2CH 600W
  • 600 W