Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
LG HIFI Audio System 720W XBOOM AUD 45CJ
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦308,000.00
LG HIFI AUDIO SYSTEM 720W XBOOM AUD 45CJ – General Information: It’s time to get the party started! Pump up
Logitech Home Theater Speaker Surround Sound System Z506
Rated 1.00 out of 5
₦0.00
  • Windows and Mac Compatible
  • For Gaming, Computers, MP3 / DVD Players
  • 5.1 Channel Surround Sound
  • 75W RMS Power
  • Ported, Down-Firing Subwoofer
  • Two Front / Two Back Satellite Speakers
  • Satellite Center Speaker
  • Audio-In 3.5mm / Headphone / RCA Jacks
  • Volume and Bass Controls
Sony Television 55 Inches 4K Smart/Android TV KD
TV, ANDROID TV, Electronics
  • Brand: Sony
  • Size: 55 Inches
  • USB Port: Yes
  • HDMI: Yes
  • 4K
  • HDR
  • Smart/Android
LG Hi-Fi Audio System AUD 75OK (Mama)
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 1000W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
LG LED TV 32LJ510
TV, OLED TV, Electronics
  • Display Type: LED
  • BLU Type (only for LED series): Direct
  • Panel Type (only for LCD series): RGB
  • Digital TV Reception(Terrestrial, Cable, Satellite): DVB-T2/C Analog (DVB-T2/C)
  • Audio Output / Speaker System: 10W/2ch
  • Speaker type: Down Firing
  • TV Installation Type: Yes
LG TV OLED 55 C8 Inch 4K Ultra HD Smart OLED55C8PUA
TV, OLED TV, Smart TV, Electronics, Ultra HD
Sony Home Theatre HT-S700RF 5.1ch Dolby Digital Tall boy Soundbar
₦890,000.00
  • Premium Design Diamond shape Punching metal Grill
  • Dolby Digital Audio for Real 5.1 Ch experience with
  • Realize high sound pressure with 1000W Power output