Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
LG Hi-Fi Audio System AUD 75OK (Mama)
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦0.00
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 1000W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Sony Home Theatre HT-S500RF 5.1ch Dolby Digital Soundbar
Electronics, Home Theatres & DVD Players, Sound Bar
₦745,000.00
  • Premium Design Diamond shape Punching metal Grill
  • Dolby Digital Audio for Real 5.1 Ch experience with
  • Realize high sound pressure with 1000W Power output
  • Additional Front Tweeter for high sound clarity
  • Powerful Bass with 18 cm big Subwoofer
  • Easy & Clean Set-up straight out of the box1
LG Home Theatre System AUD LHD667 4.2CH 600W
₦376,000.00
  • 600 W
  • 2.2 CH
  • SECURITY
  • 2 Speakers
  • Bluetooth
  • DVD AUDIO
  • HDMI, USB
Sony Soundbar HT-S100F/CEA3 2ch with Bluetooth
  • Bluetooth Connection
  • 2 Channels: 2 Speaker Setup
  • Bass Reflex Speaker
  • One-cable HDMI ARC
  • USB Port
  • S-Force Front Surround
LG LED TV 32LJ510
TV, OLED TV, Electronics
  • Display Type: LED
  • BLU Type (only for LED series): Direct
  • Panel Type (only for LCD series): RGB
  • Digital TV Reception(Terrestrial, Cable, Satellite): DVB-T2/C Analog (DVB-T2/C)
  • Audio Output / Speaker System: 10W/2ch
  • Speaker type: Down Firing
  • TV Installation Type: Yes
Hisense Laser TV 100 Inch 4K Ultra HD Smart
TV, Smart TV, Electronics, Ultra HD
  • 100-inch ambient light rejection screen for light or dark environments
  • Four embedded Harman Kardon speakers PLUS a wireless subwoofer
  • DLP technology gives you super smooth, clear images in fast action scenes and sports
  • Laser technology produces amazing colors and contrasts with 180 degree viewing angles
  • Dimensions: Subwoofer (6.5”W x 14.2”D x 13.4”H) & Laser TV (24.0”L x 8.1”H x 15.7”W)
LG Mini Audio System, Multi Color lighting, CL87 2350W
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System – General Information: LG Hifi Mini System 2350 cranking watts, the party starts