Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
Sony Dvd Home Theatre Dav-TZ140 System
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦0.00
  • 5.1ch surround sound
  • Micro-satellite speakers
  • a compact subwoofer
  • 300 Watt Power Output
Sony Home Theatre SHAK-X30D Audio System, Party Speaker with Lighting
₦1,456,000.00
  • Bring the party! Add impact to all your music with high power and soul-shaking bass
  • Speaker lighting and customizable party lighting that changes color and sync to the beat
  • Party Features! Motion Control via Fiestable application, DJ effects, 2 x Mic input for Karaoke
  • Guitar input lets the SHAKE-X30D serve as a guitar amp and speaker
Add to cart
Quick view
LG Mini Audio System, Multi Color lighting, CL87 2350W
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System
₦499,000.00
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System – General Information: LG Hifi Mini System 2350 cranking watts, the party starts
Sony Home Theatre MHC-V21D Portable Party System
  • Compact & portable party system
  • Integrated DVD player with HDMI ARC
  • Bluetooth & NFC wireless connectivity
  • Angled speakers for a wider soundstage
  • Karaoke and guitar inputs
  • Speaker Light
Logitech Driving Force Racing Wheel G29
Electronics
  • 10.24" Racing Wheel
  • 3-Pedal Set
  • 900° Steering Rotation
  • Dual-Motor Force Feedback
  • Directional Pad | PS4 Buttons
  • 24-Point Selection Dial | /- Buttons
  • LED Indicator Lights
  • Sony PS4/PS3 & Windows PC Compatible
Logitech Home Theater Speaker Surround Sound System Z506
Rated 1.00 out of 5
  • Windows and Mac Compatible
  • For Gaming, Computers, MP3 / DVD Players
  • 5.1 Channel Surround Sound
  • 75W RMS Power
  • Ported, Down-Firing Subwoofer
  • Two Front / Two Back Satellite Speakers
  • Satellite Center Speaker
  • Audio-In 3.5mm / Headphone / RCA Jacks
  • Volume and Bass Controls
Sony Home Theatre HT-S700RF 5.1ch Dolby Digital Tall boy Soundbar
  • Premium Design Diamond shape Punching metal Grill
  • Dolby Digital Audio for Real 5.1 Ch experience with
  • Realize high sound pressure with 1000W Power output
  • Additional Front & Rear Tweeter for high-quality sound clarity
  • Powerful Bass with 20 cm bigger Subwoofer
  • Tallboy speakers for true surround sound
LG Home Theatre AV Receiver 10 ARX
  • Brand: LG
  • Power Output - Total: 2300W
  • 4.2Ch
  • Bass Blast
  • Dual Subwoofer
  • BT, Smart DJ
  • HDMI 3 in & 1 out