Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
LG Home Theatre AV Receiver 10 ARX
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦0.00
  • Brand: LG
  • Power Output - Total: 2300W
  • 4.2Ch
  • Bass Blast
  • Dual Subwoofer
  • BT, Smart DJ
  • HDMI 3 in & 1 out
Sony HIFI MHC-V90DW All-in-One Music System with Lighting Effects
  • Massive sound pressure with 170cm tall system
  • Big party solution with 10 speakers and club-style party lights
  • Enjoy sound from a wider angle with spread sound generator
  • Special microphone and guitar inputs so you can sing and play T your parties
  • Enjoy DJ Effects with gesture control
  • Music center app support, enjoy music from anywhere easily
  • Wireless party chain to enhance your party experience
Logitech Home Theater Speaker Surround Sound System Z506
Rated 1.00 out of 5
  • Windows and Mac Compatible
  • For Gaming, Computers, MP3 / DVD Players
  • 5.1 Channel Surround Sound
  • 75W RMS Power
  • Ported, Down-Firing Subwoofer
  • Two Front / Two Back Satellite Speakers
  • Satellite Center Speaker
  • Audio-In 3.5mm / Headphone / RCA Jacks
  • Volume and Bass Controls
Hisense Laser TV 100 Inch 4K Ultra HD Smart
TV, Smart TV, Electronics, Ultra HD
₦4,500,000.00
  • 100-inch ambient light rejection screen for light or dark environments
  • Four embedded Harman Kardon speakers PLUS a wireless subwoofer
  • DLP technology gives you super smooth, clear images in fast action scenes and sports
  • Laser technology produces amazing colors and contrasts with 180 degree viewing angles
  • Dimensions: Subwoofer (6.5”W x 14.2”D x 13.4”H) & Laser TV (24.0”L x 8.1”H x 15.7”W)
Sony Dvd Home Theatre Dav-TZ140 System
  • 5.1ch surround sound
  • Micro-satellite speakers
  • a compact subwoofer
  • 300 Watt Power Output
Sony Television 55 Inches 4K Smart/Android TV KD
TV, ANDROID TV, Electronics
  • Brand: Sony
  • Size: 55 Inches
  • USB Port: Yes
  • HDMI: Yes
  • 4K
  • HDR
  • Smart/Android
Sony Soundbar HT-S100F/CEA3 2ch with Bluetooth
Electronics, Home Theatres & DVD Players, Sound Bar
₦218,000.00
  • Bluetooth Connection
  • 2 Channels: 2 Speaker Setup
  • Bass Reflex Speaker
  • One-cable HDMI ARC
  • USB Port
  • S-Force Front Surround
LG Hi-Fi Audio System AUD 75OK (Mama)
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 1000W RMS