Home » Shop » LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR
LG LED Smart TV 43 inch LM6300 Full HD HDR ₦0.00
Back to products
LG Smart TV 55” UHD 4K With AI ThinQ 55UN6800PVA
LG Smart TV 50” UHD 4K With AI ThinQ 50UN6800PVA ₦0.00
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550
₦0.00
Screen size 43 Inches
Connectivity technology Wi-Fi, USB
Brand LG
Resolution 4K
Display technology LED
Model name 43UP7550
Refresh rate 60.
Special features Smart
Model year 2021
Colour Black
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, Smart TV, TV
Description
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – General Information:
LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550 – Key Features:
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG 43” UHD 4K Smart TV with AI ThinQ 43UP7550” Cancel reply
Compare
LG HIFI Audio System AUD 990K (BABA)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
₦0.00
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 18000W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Sony Soundbar HT-S100F/CEA3 2ch with Bluetooth
Electronics, Home Theatres & DVD Players, Sound Bar
₦218,000.00
  • Bluetooth Connection
  • 2 Channels: 2 Speaker Setup
  • Bass Reflex Speaker
  • One-cable HDMI ARC
  • USB Port
  • S-Force Front Surround
Add to cart
Quick view
LG Mini Audio System, Multi Color lighting, CL87 2350W
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦499,000.00
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System – General Information: LG Hifi Mini System 2350 cranking watts, the party starts
LG Home Theatre AUD 675LHD Channel Sound Tower
  • power: 1000W
  • Channel: 4.2ch
  • Type:  sound tower
  • powerful bass blast: Yes
  • Bluetooth: Yes
  • USB: Yes
  • 2speaker: Yes (2)
LG TV OLED 55 C8 Inch 4K Ultra HD Smart OLED55C8PUA
TV, OLED TV, Smart TV, Electronics, Ultra HD
Logitech Stereo Speaker USB Powered Z120
Electronics
  • Dual Satellite Stereo Speakers
  • 3.5mm Audio Input Jack
  • USB-Powered
  • Volume and Power Controls
  • Compact and Tidy
Sony Home Theatre MHC-V21D Portable Party System
  • Compact & portable party system
  • Integrated DVD player with HDMI ARC
  • Bluetooth & NFC wireless connectivity
  • Angled speakers for a wider soundstage
  • Karaoke and guitar inputs
  • Speaker Light
Logitech Home Theater Speaker Surround Sound System Z506
Rated 1.00 out of 5
  • Windows and Mac Compatible
  • For Gaming, Computers, MP3 / DVD Players
  • 5.1 Channel Surround Sound
  • 75W RMS Power
  • Ported, Down-Firing Subwoofer
  • Two Front / Two Back Satellite Speakers
  • Satellite Center Speaker
  • Audio-In 3.5mm / Headphone / RCA Jacks