Home » Shop » LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA
LG OLED Smart TV 65 Inch 4K with AI ThinQ 65C1PVB
LG OLED Smart TV 55 Inch 4K with AI ThinQ 55C1PVB ₦0.00
Back to products
LG TV 65 Inch OLED G1 Series, Gallery Design 4K Cinema HDR
LG TV 65 Inch OLED G1 Series, Gallery Design 4K Cinema HDR ₦0.00
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA
₦0.00
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, OLED TV, Smart TV, TV
Description
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA – General Information:
True Cinema Experience55” OLED AI THINQ ,Built In Satellite Receiver, SMART, 2USB, AV,3HDMI,Magic Remote,True Cinema Experience, LG offers superior appliances such as washing machines, televisions, air conditioners, refrigerators, and chest freezers. EscapadeNg also has interesting Home & Kitchen deals with countrywide shipping. Buy at the best price on Escapade Nigeria.
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA – Key Features:
  • 55” OLED AI THINQ
  • Built In Satellite Receiver
  • SMART
  • 2USB
  • AV
  • 3HDMI
  • Magic Remote
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA” Cancel reply
Compare
LG TV OLED 55 C8 Inch 4K Ultra HD Smart OLED55C8PUA
TV, OLED TV, Smart TV, Electronics, Ultra HD
Sony Home Theatre MHC-V21D Portable Party System
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
  • Compact & portable party system
  • Integrated DVD player with HDMI ARC
  • Bluetooth & NFC wireless connectivity
  • Angled speakers for a wider soundstage
  • Karaoke and guitar inputs
  • Speaker Light
Sony Home Theatre HT-RT40/MEA3 Cinema Soundbar
  • Real 5.1 channel surround sound provides immersive sound
  • One-touch wireless listening with NFC and Bluetooth
  • Music center app compatibility, Power Consumption: 85 W; Power Requirement: AC 220 - 240V, 50/60 Hz
  • Enjoy your favorite playlist by just plugging in your USB
  • Tallboy speakers
Logitech Stereo Headset H151
Electronics, Portable Audio & Headphones
LG Home Theatre AUD 675LHD Channel Sound Tower
₦439,000.00
  • power: 1000W
  • Channel: 4.2ch
  • Type:  sound tower
  • powerful bass blast: Yes
  • Bluetooth: Yes
  • USB: Yes
  • 2speaker: Yes (2)
LG HIFI Audio System AUD 990K (BABA)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 18000W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
LG Home Theatre AV Receiver 10 ARX
  • Brand: LG
  • Power Output - Total: 2300W
  • 4.2Ch
  • Bass Blast
  • Dual Subwoofer
  • BT, Smart DJ
  • HDMI 3 in & 1 out