Home » Shop » LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA
LG OLED Smart TV 65 Inch 4K with AI ThinQ 65C1PVB
LG OLED Smart TV 55 Inch 4K with AI ThinQ 55C1PVB ₦0.00
Back to products
LG TV 65 Inch OLED G1 Series, Gallery Design 4K Cinema HDR
LG TV 65 Inch OLED G1 Series, Gallery Design 4K Cinema HDR ₦0.00
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA
₦0.00
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, OLED TV, Smart TV, TV
Description
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA – General Information:
True Cinema Experience55” OLED AI THINQ ,Built In Satellite Receiver, SMART, 2USB, AV,3HDMI,Magic Remote,True Cinema Experience, LG offers superior appliances such as washing machines, televisions, air conditioners, refrigerators, and chest freezers. EscapadeNg also has interesting Home & Kitchen deals with countrywide shipping. Buy at the best price on Escapade Nigeria.
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA – Key Features:
  • 55” OLED AI THINQ
  • Built In Satellite Receiver
  • SMART
  • 2USB
  • AV
  • 3HDMI
  • Magic Remote
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA” Cancel reply
Related products
LG Mini Audio System, Multi Color lighting, CL87 2350W
Compare
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦499,000.00
LG XBOOM CL87 2350W Mini Hi-Fi System – General Information: LG Hifi Mini System 2350 cranking watts, the party starts
LG Hi-Fi Audio System AUD 550K (PIKIN)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
₦0.00
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 500W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
LG Home Theatre AV Receiver 10 ARX
  • Brand: LG
  • Power Output - Total: 2300W
  • 4.2Ch
  • Bass Blast
  • Dual Subwoofer
  • BT, Smart DJ
  • HDMI 3 in & 1 out
Logitech Driving Force Racing Wheel G29
Electronics
₦598,000.00
  • 10.24" Racing Wheel