LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA
Click to enlarge
Home » Shop » LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA
HP Laptop 15s-FQ508NIA Intel Core i5
Back to products
LG TV 32'' LQ600 HD Smart TV
LG TV 32'' LQ600 HD Smart TV ₦0.00
₦214,000.00
Compare
Add to wishlist
Categories: Awoof Promo, Electronics, FULL HD TV, TV
Description
LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA – General Information:
LG 32 inch LED TV FULL HD LR500BPVA
LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA – Key Features:
  • Screen Size: 32-Inch
  • Resolution: 1366 x 768 Full HD
  • Audio Output: 10W
  • Speaker System: 2.0 ch
  • Audio Codec AC3 (Dolby Digital), AAC, FLAC, PCM, MP3
  • HDMI Port 2
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA” Cancel reply
Compare
Sony Soundbar HT-S100F/CEA3 2ch with Bluetooth
Electronics, Home Theatres & DVD Players, Sound Bar
₦218,000.00
  • Bluetooth Connection
  • 2 Channels: 2 Speaker Setup
  • Bass Reflex Speaker
  • One-cable HDMI ARC
  • USB Port
  • S-Force Front Surround
Sony HIFI MHC-V90DW All-in-One Music System with Lighting Effects
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦0.00
  • Massive sound pressure with 170cm tall system
  • Big party solution with 10 speakers and club-style party lights
  • Enjoy sound from a wider angle with spread sound generator
  • Special microphone and guitar inputs so you can sing and play T your parties
  • Enjoy DJ Effects with gesture control
  • Music center app support, enjoy music from anywhere easily
  • Wireless party chain to enhance your party experience
LG Hi-Fi Audio System AUD 550K (PIKIN)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
₦0.00
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 500W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Logitech Home Theater Speaker Surround Sound System Z506
Rated 1.00 out of 5
  • Windows and Mac Compatible
  • For Gaming, Computers, MP3 / DVD Players
  • 5.1 Channel Surround Sound
  • 75W RMS Power
  • Ported, Down-Firing Subwoofer
  • Two Front / Two Back Satellite Speakers
  • Satellite Center Speaker
  • Audio-In 3.5mm / Headphone / RCA Jacks
  • Volume and Bass Controls
Sony Home Theatre MHC-V21D Portable Party System
  • Compact & portable party system
  • Integrated DVD player with HDMI ARC
  • Bluetooth & NFC wireless connectivity
  • Angled speakers for a wider soundstage
  • Karaoke and guitar inputs
  • Speaker Light
LG Home Theatre AV Receiver 10 ARX
  • Brand: LG
  • Power Output - Total: 2300W
  • 4.2Ch
  • Bass Blast
  • Dual Subwoofer
  • BT, Smart DJ
  • HDMI 3 in & 1 out
LG HIFI Audio System AUD 990K (BABA)
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 18000W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Logitech Stereo Speaker USB Powered Z120
Electronics
  • Dual Satellite Stereo Speakers
  • 3.5mm Audio Input Jack