LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA
Click to enlarge
Home » Shop » LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA
HP Laptop 15s-FQ508NIA Intel Core i5
Back to products
LG TV 32'' LQ600 HD Smart TV
LG TV 32'' LQ600 HD Smart TV ₦0.00
₦214,000.00
Compare
Add to wishlist
Categories: Awoof Promo, Electronics, FULL HD TV, TV
Description
LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA – General Information:
LG 32 inch LED TV FULL HD LR500BPVA
LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA – Key Features:
  • Screen Size: 32-Inch
  • Resolution: 1366 x 768 Full HD
  • Audio Output: 10W
  • Speaker System: 2.0 ch
  • Audio Codec AC3 (Dolby Digital), AAC, FLAC, PCM, MP3
  • HDMI Port 2
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG TV 32 Inch LED FULL HD LR500BPVA” Cancel reply
Compare
LG Hi-Fi Audio System AUD 550K (PIKIN)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
₦0.00
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 500W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Logitech Home Theater Speaker Surround Sound System Z506
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
Rated 1.00 out of 5
₦0.00
  • Windows and Mac Compatible
  • For Gaming, Computers, MP3 / DVD Players
  • 5.1 Channel Surround Sound
  • 75W RMS Power
  • Ported, Down-Firing Subwoofer
  • Two Front / Two Back Satellite Speakers
  • Satellite Center Speaker
  • Audio-In 3.5mm / Headphone / RCA Jacks
  • Volume and Bass Controls
Logitech Stereo Speaker USB Powered Z120
Electronics
₦40,000.00
  • Dual Satellite Stereo Speakers
  • 3.5mm Audio Input Jack
  • USB-Powered
  • Volume and Power Controls
  • Compact and Tidy
Hisense Laser TV 100 Inch 4K Ultra HD Smart
TV, Smart TV, Electronics, Ultra HD
  • 100-inch ambient light rejection screen for light or dark environments
  • Four embedded Harman Kardon speakers PLUS a wireless subwoofer
  • DLP technology gives you super smooth, clear images in fast action scenes and sports
  • Laser technology produces amazing colors and contrasts with 180 degree viewing angles
  • Dimensions: Subwoofer (6.5”W x 14.2”D x 13.4”H) & Laser TV (24.0”L x 8.1”H x 15.7”W)
Sony Home Theatre HT-RT40/MEA3 Cinema Soundbar
  • Real 5.1 channel surround sound provides immersive sound
  • One-touch wireless listening with NFC and Bluetooth
  • Music center app compatibility, Power Consumption: 85 W; Power Requirement: AC 220 - 240V, 50/60 Hz
  • Enjoy your favorite playlist by just plugging in your USB
  • Tallboy speakers
Logitech Driving Force Racing Wheel G29
Electronics
  • 10.24" Racing Wheel