Home » Shop » LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA
LG OLED Smart TV 65 Inch 4K with AI ThinQ 65C1PVB
LG OLED Smart TV 55 Inch 4K with AI ThinQ 55C1PVB ₦0.00
Back to products
LG TV 65 Inch OLED G1 Series, Gallery Design 4K Cinema HDR
LG TV 65 Inch OLED G1 Series, Gallery Design 4K Cinema HDR ₦0.00
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA
₦0.00
Compare
Add to wishlist
Categories: Electronics, OLED TV, Smart TV, TV
Description
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA – General Information:
True Cinema Experience55” OLED AI THINQ ,Built In Satellite Receiver, SMART, 2USB, AV,3HDMI,Magic Remote,True Cinema Experience, LG offers superior appliances such as washing machines, televisions, air conditioners, refrigerators, and chest freezers. EscapadeNg also has interesting Home & Kitchen deals with countrywide shipping. Buy at the best price on Escapade Nigeria.
LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA – Key Features:
  • 55” OLED AI THINQ
  • Built In Satellite Receiver
  • SMART
  • 2USB
  • AV
  • 3HDMI
  • Magic Remote
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “LG TV 55 Inch OLED 4K Smart TV with AI THINQ | TV55A1PVA” Cancel reply
Compare
Logitech Driving Force Racing Wheel G29
Electronics
₦598,000.00
  • 10.24" Racing Wheel
  • 3-Pedal Set
  • 900° Steering Rotation
  • Dual-Motor Force Feedback
  • Directional Pad | PS4 Buttons
  • 24-Point Selection Dial | /- Buttons
  • LED Indicator Lights
  • Sony PS4/PS3 & Windows PC Compatible
Sony Home Theatre HT-RT40/MEA3 Cinema Soundbar
Home Theatres & DVD Players, Home Theatre, Electronics
₦0.00
  • Real 5.1 channel surround sound provides immersive sound
  • One-touch wireless listening with NFC and Bluetooth
  • Music center app compatibility, Power Consumption: 85 W; Power Requirement: AC 220 - 240V, 50/60 Hz
  • Enjoy your favorite playlist by just plugging in your USB
  • Tallboy speakers
LG Home Theatre System AUD LHD667 4.2CH 600W
₦376,000.00
  • 600 W
  • 2.2 CH
  • SECURITY
  • 2 Speakers
  • Bluetooth
  • DVD AUDIO
  • HDMI, USB
LG HIFI Audio System AUD 990K (BABA)
Electronics, Home Theatres & DVD Players
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 18000W RMS
  • Multi Bluetooth
  • DJ
  • Sparkle Lighting
  • Vocal Effects&Karaoke star.
Logitech Extreme 3D Game ProJoystick
Electronics
  • Eight-way hat switch
  • Rapid-fire trigger
  • Comfortable hand grip
  • Programmable buttons: 12
  • Precision engineered twist rudder control
LG Hi-Fi Audio System AUD 550K (PIKIN)
  • All In One HiFi System
  • Xboom
  • 500W RMS